netral elektrik
netral elektrik
Netral Group’un ilk iştiraki olan Netral Elektrik, 42 ülkeye yayılan geniş pazar ağı ile grubun amiral gemisi olma özelliğindedir. Sektöründe lider konumda ve en geniş makine parkına sahip firmalardan biri olan Netral Elektrik; kalite, müşteri memnuniyeti, çevre ve iş sağlığı/güvenliği bilinci ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Ürün yelpazesinde dizel jeneratör setleri, elektrik panoları ve sac trafo köşklerini sunan Netral Elektrik seri ürünler ve projelere özel çözümler üretmektedir.
Pano & Jeneratör
gramis
gramis
Yüksek üretim kapasitesi, üstün teknoloji makineleri ve tecrübeli kadrosu ile Avrupa pazarında yükselen değer olma hedefinde ilerleyen Gramis, aylık 300 ton çöp poşeti ve 1200 ton granül üretim kapasitesi ile müşterilerinin ihtiyaçlara hızlı cevap verebilmektedir. Üretimdeki hassasiyeti, kalite ve sürekli iyileştirmeyi rehber edinen felsefesi sayesinde hızla ilerleyen Gramis, doğaya ve geleceğe verdiği önemle bünyesindeki geri dönüşüm tesisi sayesinde atık ürünleri toplayarak kendi hammaddesini üretmekte ve enerji kaybını azaltmakta bu sayede benimsediği daha yaşanabilir bir çevre misyonu hizmet etmektedir.
Kimya & Plastik
ekaron trade
ekaron trade
Modern, yenilikçi ve dinamik yapısı ile kendini gösteren, Netral Group şirketlerinden Ekaron Trade inşaat, elektrik, makine, plastik-kimya, gıda ve tarım sektörlerinde uluslararası alanda ticaret yapmaktadır. İstanbul ve Dubai ofisleri üzerinden faaliyetlerine devam eden Ekaron Trade, ithalat ve ihracatta uzun yıllara dayanan tecrübesi ile emin adımlarla ilerleyişini sürdürerek, bilgi ve tecrübesini paydaşları için en etkili şekilde kullanmaktadır.
Uluslararası Ticaret
herbotar
herbotar
Tarım ürünleri yetiştiriciliği ve ticareti yapan Netral Group iştiraklerinden Herbotar; endüstrinin ve toplumun gelişiminde, hayati ve stratejik bir öneme sahip olan, tarım sektöründe faaliyet bulunmak üzere yola çıkmış bir şirkettir. Kat edilmesi gereken yolun uzun bununla birlikte birey ihtiyaçlarının zamanında karşılanması gereken bu sektörde Herbotar, edindiği pozitif bilgi birikimini ve tecrübesini mensubu olduğu topluma sunmaktadır.
Tarım